Nasze grupy‎ > ‎

Pszczółki - 3latki

Grupa Pszczółek liczy 24 dzieci: ośmiu chłopców i 16 dziewczynek. Tylko połowa dzieci ma ukończone trzy latka, a czworo jest z 2012 roku. Na razie ogromnie tęsknią za rodzicami, są na etapie czekania na powrót mamy i taty. Niemniej coraz częściej zainteresowane są tym, co się wokół nich dzieje, coraz rzadziej płaczą i w szybkim tempie nabywają nowych umiejętności przydatnych w przedszkolu. Lubią przebywać w ogrodzie przedszkolnym, lubią spacerować i bardzo lubią słuchać czytanych bajek. Umieją się bawić bez konfliktów, coraz częściej potrafią czekać na zabawkę, którą teraz bawi się kolega. Ich ulubionymi zabawami są zabawy w kąciku kuchennym, zabawy samochodami, układankami, lubią grać w domino obrazkowe i bardzo lubią oglądać książki. A po zabawie potrafią posprzątać zabawki! Pszczółki to naprawdę zuchy!