Festyn rodzinny

9 czerwca po przerwie pandemicznej mogliśmy zaprosić Dzieci i Rodziców na Festyn Rodzinny.

Dzięki pracy nauczycieli i pracowników Przedszkola oraz inicjatywności i kreatywności rodziców naszych przedszkolaków był to dzień radości, zabawy oraz wspólnego świętowania. Uroczystość uświetnił program artystyczny grupy Mozaika, dzieci naszym mamom dzieci czekowało wiele atrakcji: malowanie buziek, kolorowe warkoczyki, fotobudka. Ogłoszono również laureatów konkursu plastycznego o krwiodawstwie. Zwycięzcom i laureatom serdecznie gratulujemy.Dużym zainteresowaniem cieszyła się również loteria fantowa zorganiziwana przez fundację Mam Marzenie, której celem była zbiórka funduszy na pomoc dzieciom z chorobami zagrażającymi ich życiu.

Na naszych gości czekała również strefa gastronomiczna oraz miejsce do relaksu.

Pragniemy serdecznie podziękować Radzie Rodziców, wszystkim osobom pomagającym w organizacji tego wyjątkowego dnia oraz Rodzicom i Dzieciom za liczną obecność podczas naszego przedszkolnego święta dla rodzin.